→ Atelier Vidda | www.atelier-vidda.nl | Saami sieraden uit eigen atelier. 

→ Het Blauwe Stormschaap | www.blauwestorm.nl | Zweedse wollen Klippan plaids Silkeborg plaids, handgesponnen wol. 

→ Schapenlekkers | www.schapenlekkers.nl | Alles van het schaap.

→ Duizendhout | www.duizendhout.nl | Robuuste houten woonaccessoires.

→ Norge Reiser | www.norgereiser.nl | Vakantiereizen naar Scandinavië en de Baltische Staten.

→ Pakhuis 45 | www.pakhuis45.nl | Ambachtelijk gelooide schapenvachten van diverse rassen. Schapenwollen dekens, sokken, leren tassen en andere natuurlijke spullen waar je blij van wordt! 

→ Scan-info | www.scan-info.nl | Informatie over campings in Noorwegen, Zweden en Denemarken.

→ Sweet Seasons | www.sweetseasons.nl | Eigen import Scandinavisch landelijke woonaccessoires van o.a. Chic Antique, LB Laursen, LaFinesse, zelf gemaakte houten elandenkoppen, sieraden van het Noorse merk A&C Jewellery Design, grote collectie tekstborden, servetten uit Noorwegen.

→ Uit 't Noorden | www.uittnoorden.nl | Scandinavisch design van kleine ontwerpers en studios uit Denemarken, Zweden en Noorwegen.

→ Scandicshop.nl | www.scandicshop.nl | Buitenleven producten uit het Noorden!

→ Moois uit Zweden | www.mooisuitzweden.nl | Scandinavisch design voor in en om huis en Leksands Knäcke.

→ Ada Heidbuurt | Sieraden en objecten van o.a textiel, synthetisch organza, rubber, metaaldraad en vilt. 

→ Grietje van Wijk | www.grietjevanwijk.weebly.com | Vilt. 

→ Zalmrokerij Snel - Koelewijn | www.zalmrokerij-snel-koelewijn.nl | Gerookte Noorse zalm en andere visproducten.

→ Hem62 | www.hem62.nl | Reisgidsen en toeristische informatie over Zweden.

→ Vrienden van Schokland | www.vriendenvanschokland.nl | Informatie over geologie van Scandinavië.

→ DeenseDingen.nl | www.DeenseDingen.nl | Woonaccessoires in een puur modern Scandinavisch design o.a. OYOY, Elvang, Nomess Copenhagen, Kotona, Funky Doris en meer!

→ FLEW | www.facebook.com/byflew | FLEW maakt unieke zelfgemaakte spullen voor families om samen natuur en cultuur te ontdekken, met name Scandinavië en Lapland. Ons aanbod bestaat uit boeken, kaarten, ABC-borden en andere producten.

→ WoonTeVree Glas Art Galerie | www.woontevree.nl | Glaskunst uit diverse landen, woon- en tuindecoratie artikelen en sieraden.

→ Zweedseklokken.nl | www.zweedseklokken.nl | Verkoop van originele Moraklokken.

→ Jasjes van Joke | www.jasjesvanjoke.nl | Unieke jassen en tassen gemaakt van schuine-band-weefsel. Een techniek door de Finse ontwerpster Annikki.

→ Nordic Interior Design | www.nordicinteriordesign.com | Finse textielen en vrijetijdsproducten voor uw huis en als cadeau.

→ Ruurd Haakma | Alles van hout voor huis en tuin. Diverse houten objecten in Scandinavisch ontwerp.

→ Vereniging de IJslandse Hond in Nederland | www.verenigingijslandsehond.nl | Informatie over de IJslandse Hond in al zijn facetten. Ook zijn er IJslandse Honden op de markt aanwezig.

→ Driuwhout | www.driuwhout.nl | Van zelf gejut drijfhout uit Scandinavië maak ik kunstobjecten.

→ Salmari B.V | www.salmari.nl | Salmiak likeur uit Finland

→ De Ullstee | www.deullstee.nl | Producten van het Zweedse Gotlandschaap en IJslandse breiwol.

→ Maja's Batik Batik | Zelfgebatikte stoffen verwerkt tot gebruiksvoorwerpen, cadeau-artikelen en kleding. Speciaal voor de Scandinavië Markt ook motieven uit Scandinavië.

→ Hannah Tricotage | www.hannahtricotage.nl | Kleurige fijn gebreide kleding en accessoires. ROWAN breigarens. 'Gebreide' schoenen in veel kleuren en maten.

→ De Hexenketel | www.dehexenketel.nl | Jam, siroop en azijn van bijzonder fruit en van bloemen.

→ Tante Cato Lifestyle & Brocante | www.tantecatobrocante.nl | Woon- en lifestyle producten uit Scandinavië, oude meubelen en brocante uit Zweden Friese Vrouwen Textiel, geweven stoffen en producten van vilt.

→ Gerrit Jan Zwier | Gerrit Jan Zwier signeert en verkoopt zijn noordelijke boeken voor aantrekkelijke prijzen. Bekende titels zijn Altijd Noorwegen, Altijd Lapland, De knoop van IJsland, Er gaat niets boven Zweden en vele andere.

→ Windfjord | www.norwegianpullovers.com | Noorse Truien en Vesten.

→ Zweeds Nederlandse Vereniging | www.zweeds-nederlandse-vereniging.nl | De Zweeds-Nederlandse vereniging heeft als doel: het versterken van de banden tussen Zweden en Nederland.

→ Scandia | www.scandia-rasvereniging.nl | Scandinavische hondenrassen.

→ Hilly Binksma | www.hillybinksma.nl | Textielkunst. Handgeverfde zijden en vilten sjaals, textiele sieraden en woonaccessoires.

→ VE lifestyle | www.velifestyle.nl | Scandinavische fashion voor het hele gezin, met o.a. Ilse Jacobsen, Rains, Sways, Beck Sondergaard, mbyM en Kronstadt.

→ Fru Amundsen | www.fruamundsen.nl | Reisorganisatie met specialisatie Noorwegen.

→ VakantieXpers Jeannet Spaltman | www.vx.nl/jeannet | Vakantiereizen naar o.a. de Scandinavische landen.

→ VakantieXpers Xandra Feikens | www.vx.nl/xandra | Vakantiereizen naar o.a. de Scandinavische landen.

→ Stichting Flevo-landschap | www.flevo-landschap.nl | Promotie van Schokland en Bezoekerscentrum De Gesteentetuin.

→ Olsen's Noorse Smulhut | www.facebook.com/noorsesmulhut | Echt Noorse lekkernijen; wafels, wraps en warme worsten.

→ Vink Fruitboerderij | www.vinkfruitboerderij.nl | Lekker Puur fruitsappen, ambachtelijke gemaakte jam, sauzen, stoofperen en cadeaupakketten. Tevens oude fruitbomen!

→ Scholma Agenturen | www. heinscholma.nl | Regenjassen uit Noorwegen, Nordic Weather.

→ Antequariaat Mooi Exemplaar | www.mooiexemplaar.nl | Scandinavische boeken.

→ Bakker Wiebrand | Biologische Scandinavische broodspecialiteiten.

→ Canuit Inuit Art | www.canuit.com | Canadian and Greenlandic Inuit Art

→ De Poldertuin | www.depoldertuin.nl | Vilt, wol en tuindecoratie.

→ Flevolandschap |

→ Fra Diget | www.fradiget.nl | Woonaccesoires, schapenvachten, verlichting, vloerkleden, servies, kaarsen, vazen, etc.

→ Friese Vrouwen | Geweven kleding en accessoires, verschillende producten van vilt.

→ Haak's Houtwerk | Nestkastjes, voederplanken, voetenbankjes, rendieren, elanden e.d.

→ Mette & Pernille | www.mettepernille.nl

→ Natuurlijke Woonsfeer | www.natuurlijkewoonsfeer.nl | Huiden, vachten, hoornobjecten, schedels en natuurlijke woonaccesoires

→ Vennemann | Zweedse producten zoals onder andere Dalahäst 04-01.

→ VDM Glaskunst vof Elandleer | www.elandleer.nl | Elandleer uit Scandinavië w.o. Piolotcaps, mutsen, handsschoenen, wanten, potemonnees, rugtassen, etc. Tevens enkele kurkartikelen.

→ Wood Worm | www.wood-worm.com | Kunstzinnig houtdraaiwerk

→ Scandinavië XS | www.scandinaviexs.nl | Scandinavische design producten, maar dan in Extra Small. Voor kinderen!

→ På Dansk | www.padansk.nl | Deense sfeermakers zoals glaskunst, houten kaarsenstandaards met verwisselbare figuren, "hoptimisten" en handgemaakt snoepgoed.




 

 

 


 

Sjors Evers
© Museum Schokland

powered by Peppered